українська російська англійська
Вінницькі землевпорядники спрямували до бюджетів більше двох мільйонів гривень за надання адмінпослуг
23.09.2015 | 13:08
Прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру

З початку року за надані вінницькими державними кадастровими реєстраторами адміністративні послуги до бюджетів всіх рівнів надійшло 2,326 млн. гривень.

Загалом до територіальних органів Держгеокадастру за наданням адміністративних послуг звернулись 78 172 громадян. Землевпорядники Вінниччини надали 30 994 безоплатних адмінпослуг. Ще 47 178 заявників отримали послуги на платній основі. Кошти, що надійшли у якості оплати, спрямували до місцевих бюджетів області. Фінансовий ресурс місцеві органи влади зможуть використати на розвиток територіальних громад та реалізацію соціальних програм.

«Фахівці органів Держгеокадастру Вінниччини ретельно розглядають всі запити громадян та надають тільки перевірену інформацію. Землевпорядники відпрацювали 100 % заяв із загальної кількості зареєстрованих з початку цього року», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"