українська російська англійська
Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту ухвалити закони, необхідні для запровадження безвізового режиму з ЄС
02.09.2015 | 15:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Ми повинні утримувати єдність. І ця єдність утримується не на словах, а на табло Верховної Ради України, де "за" повинно бути завжди більше, ніж 226. Це завдання, яке ми повинні виконати», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 2 вересня.

Він повідомив, що 4 вересня проведе зустріч із Міністром закордонних справ України  Павлом Клімкіним щодо проміжних результатів технічної місії щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Глава Уряду підкреслив, що до Парламенту внесені десятки законів, які необхідно ухвалити, у тому числі й щодо безвізового режиму з ЄС: «Прошу політичні сили зібратися з думками, зібратися в парламентській залі і спокійно, без зайвої істерії голосувати за закони, які необхідні країні».

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"