українська російська англійська
На початку жовтня у Сєверодонецьку запрацюють два додаткові пункти тимчасового перебування переселенців, - Олег Мельчуцький
12.08.2015 | 16:27
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

12 серпня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький відвідав два резервних пункти прийому та тимчасового перебування переселенців у м. Сєверодонецьк, які наразі облаштовуються та будуть відкриті на початку жовтня 2015 року.

«У цих пунктах будуть створені всі умови для комфортного тимчасового перебування людей, які переміщуватимуться зі Сходу України до інших регіонів. Таким чином, у разі загострення ситуації та збільшення кількості переселенців, ми матимемо резервні місця для короткострокового розміщення людей до того моменту, коли буде вирішено питання про їх переміщення в інші області”, - зазначив Олег Мельчуцький.

Зокрема, один пункт розміщуватиметься на території 51 Державної пожежно-рятувальної частини і зможе розмістити близько 150 осіб. На даний час  там проводяться ремонтні роботи, замінено всі вікна, ведуться оздоблювальні роботи. Планується обладнання кухонь, санвузлів, душових.

Другий пункт для тимчасового перебування переселенців створюється на полігоні 1 Державного пожежно-рятувального загону м. Сєверодонецьк. Там розгорнуто 6 житлових наметів, у яких можна розмістити до 150 осіб. Крім того, споруджується медичний намет та їдальня. Наразі там тривають роботи щодо обладнання душової, планується встановлення генератора для забезпечення автономного електроживлення. Всі намети обладнано спеціальними обігрівачами.

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"