українська російська англійська
На початку жовтня у Сєверодонецьку запрацюють два додаткові пункти тимчасового перебування переселенців, - Олег Мельчуцький
12.08.2015 | 16:27
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

12 серпня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький відвідав два резервних пункти прийому та тимчасового перебування переселенців у м. Сєверодонецьк, які наразі облаштовуються та будуть відкриті на початку жовтня 2015 року.

«У цих пунктах будуть створені всі умови для комфортного тимчасового перебування людей, які переміщуватимуться зі Сходу України до інших регіонів. Таким чином, у разі загострення ситуації та збільшення кількості переселенців, ми матимемо резервні місця для короткострокового розміщення людей до того моменту, коли буде вирішено питання про їх переміщення в інші області”, - зазначив Олег Мельчуцький.

Зокрема, один пункт розміщуватиметься на території 51 Державної пожежно-рятувальної частини і зможе розмістити близько 150 осіб. На даний час  там проводяться ремонтні роботи, замінено всі вікна, ведуться оздоблювальні роботи. Планується обладнання кухонь, санвузлів, душових.

Другий пункт для тимчасового перебування переселенців створюється на полігоні 1 Державного пожежно-рятувального загону м. Сєверодонецьк. Там розгорнуто 6 житлових наметів, у яких можна розмістити до 150 осіб. Крім того, споруджується медичний намет та їдальня. Наразі там тривають роботи щодо обладнання душової, планується встановлення генератора для забезпечення автономного електроживлення. Всі намети обладнано спеціальними обігрівачами.

 

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи