українська російська англійська
Працівники лисичанського підрозділу ДСНС отримали технічну гуманітарну допомогу від Німеччини та відомчі нагороди
12.08.2015 | 12:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

12 серпня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький, перебуваючи з робочим візитом у Луганській області, поспілкувався з особовим складом лисичанського підрозділу, оглянув їх побутові умови проживання та подякував рятувальникам за віддану та наполегливу службу.

«Ви працюєте сьогодні в надзвичайно складних умовах, коли не вистачає техніки, адже її розграбовують та знищують сепаратисти, коли доводиться їхати на виклики під свист куль. Проте, незважаючи на це, ви продовжуєте виконувати завдання за призначенням. Я від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна та від себе особисто хочу подякувати всім вам за службу. Я вірю в те, що,  в цю складну мить ми подолаємо всі негаразди і здобудемо мир на всій території нашої країни», - сказав Олег Мельчуцький.

Так, за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції  рятувальники лисичанського підрозділу були нагороджені нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації», Почесними Грамотами, Грамотами ДСНС України та  Грамотами Головного управління ДСНС у Луганській області.

Крім того, Перший заступник Голови ДСНС передав до лисичанського підрозділу ДСНС технічну гуманітарну допомогу, яка надана ДСНС України Німецьким урядом за участі Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Зокрема, до складу гуманітарної допомоги входять: 50 комплектів дихальних апаратів на системному повітрі, 1 компресор та 3 комплекти насосного обладнання, а також 2160 м пожежних рукавів 51мм та 2880 м пожежних рукавів 77мм.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"