українська російська англійська
На Харківщині від продажу земельних ділянок та прав оренди на них бюджети отримали більше 33 мільйонів гривень
12.08.2015 | 11:25
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Харківській області за вісім місяців поточного року від продажу земельних ділянок та прав оренди на них до бюджетів різних рівнів надійшло  33,08 млн. гривень. Місцеві громади регіону отримали 31,1 млн. гривень. До державного бюджету надійшло 298,1 тис. гривень. Також сплачена відстрочка по угодам попередніх періодів у сумі 1,7 млн. гривень.

На земельних торгах за вказаний період було реалізовано право оренди на дев’ять земельних ділянок комунальної власності у межах населених пунктів у Лозівському та Харківському районах. Загальна площа земель складає 652 гектари. Розмір річної орендної плати за землі визначений на рівні 119,3 тис. гривень.

Також на земельних аукціонах землевпорядники продали право оренди на вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 83,44 га розташовані на території Лозівського та Борівського районів Харківської області. За результатами торгів річна орендна плата склала 58,62 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку
Анонси
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"