українська російська англійська
Радник Міністра інформаційної політики: Державні ЗМІ висвітлюватимуть тему Криму за допомоги кримських телеканалів, що перебувають "в екзилі"
24.07.2015 | 09:24
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Радник Міністра інформаційної політики України Сергій Костинський під час прес-конференції “Інформаційна амнезія? Чому українці забувають про Крим” заявив про те, що держава буде і надалі підтримувати кримські ЗМІ “в екзилі” у розповсюдженні телевізійного контенту щодо окупованого півострова  в країні та за кордоном.

“Міністерство вже підтримало трансляцію декількох програм на обласному рівні, в ефірі ОДТРК. В перспективі спектр таких програм має бути розширеним за рахунок телепроектів “Громадськерим”, “Крим.Реалії”, аналітичних програм телеканалів “Чорноморська ТРК” і “АTR”, й інформаційних агентств “Центр журналістських розслідувань” і “Голос Криму”, – сказав Костинський. – Їх трансляцію забезпечать телеканал іномовлення “Ukraine Tomorrow”, що створюється Міністерством інформаційної політики, та ДТРК “Крим”, робота якого наразі відновлюється”.

Також радник Міністра зазначив, що повноцінне висвітлення теми Криму на материку потребує допомоги національних ЗМІ.

“Кримські ЗМІ виробляють великий обсяг унікального телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, публіцистичні програми та документальні фільми. Але для того, аби ці програми побачила більша кількість телеглядачів на материку, кримські журналісти потребують, у тому числі, допомоги незалежних ЗМІ і операторів кабельного телебачення. Кримчани розраховують, що їм підставлять плече”, – зауважив Сергій Костинський.

Прес-конференція відбулась за ініціативи Міністерства інформаційної політики України в інформаційному агентстві “Укрінформ”.

В заході прийняли участь керівники кримських медіа-проектів: Севгіль Мусаєва-Боровик – автор та ведуча програми "Громадськерим", Олександр Янковський – головний редактор "Чорноморської ТРК", керівник телепроекту "Крим.Реалії", АйдерМуждабаєв – заступник генерального директора телеканалу "ATR”.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах