українська російська англійська
Українські школярі повернулися з учнівської Міжнародної біологічної олімпіади з медалями
22.07.2015 | 18:21
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Команда з України у складі чотирьох учнів здобула чотири медалі на 26-й Міжнародній біологічній олімпіаді, що відбулася у місті Орхус (Королівство Данія).

Іван Блащак, учень Тернопільської  Української гімназії імені Івана Франка виборов срібну медаль. Учениця ліцею № 208 м. Києва Катерина Забава, учень спеціалізованої школи № 80 м. Києва Арсеній  Гордейчик і учениця Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва Тетяна Гусак нагороджені бронзовими медалями. 12-19 липня 2015 року у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада.

Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання і показували свої вміння з біології. Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад 6 годин.

Своїм успіхом юні біологи завдячують вчителям, науковому керівнику команди Наталії Скрипник – доценту Київського національного університету імені Тараса Шевченка і колективу викладачів Навчально-наукового центру «Інститут Біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які доклали багато зусиль для підготовки команди для участі у міжнародних змаганнях.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях