українська російська англійська
Українські школярі повернулися з учнівської Міжнародної біологічної олімпіади з медалями
22.07.2015 | 18:21
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Команда з України у складі чотирьох учнів здобула чотири медалі на 26-й Міжнародній біологічній олімпіаді, що відбулася у місті Орхус (Королівство Данія).

Іван Блащак, учень Тернопільської  Української гімназії імені Івана Франка виборов срібну медаль. Учениця ліцею № 208 м. Києва Катерина Забава, учень спеціалізованої школи № 80 м. Києва Арсеній  Гордейчик і учениця Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва Тетяна Гусак нагороджені бронзовими медалями. 12-19 липня 2015 року у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада.

Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання і показували свої вміння з біології. Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад 6 годин.

Своїм успіхом юні біологи завдячують вчителям, науковому керівнику команди Наталії Скрипник – доценту Київського національного університету імені Тараса Шевченка і колективу викладачів Навчально-наукового центру «Інститут Біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які доклали багато зусиль для підготовки команди для участі у міжнародних змаганнях.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"