українська російська англійська
Заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін провів зустріч з консулом Угорщини в м. Ужгород Ласло Віда
22.07.2015 | 17:54
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

У рамках робочої поїздки до Закарпаття заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін зустрівся  з консулом генерального консульства Угорщинив місті Ужгород  паном Ласло Віда, метою якої було посилення співпраці між Україною і Угорською Республікою у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Під час зустрічі було обговорено питання налагодження співробітництвазі створення транскордонної природоохоронної території в басейні р. Тиса (біосферного резервату та/або водно-болотного угіддя міжнародного значення); визначення партнерів з Угорської сторони для співпраці з національними природними парками України; можливості підготовки спільної українсько-угорської пропозиції щодо збереження та збалансованого використання природних ресурсів в межах природоохоронних територій, у тому числі об’єктів Смарагдової мережі та НАТУРИ 2000 для фінансування з коштів ЄС.

За результатами зустрічі домовилися вжити спільних заходів з питання обміну досвіду між фахівцями у сфері створення і управління природоохоронними територіями, створити відповідну міжміністерську робочу групу та підготувати план спільних заходів у цьому напрямку співпраці.

Сергій Курикін наголосивУ контексті двосторонньої українсько-угорської співпраці на сьогодні існує багато невикористаних можливостей. З ініціативи Мінприроди України сьогодні ми домовилися про шляхи інтенсифікації двостороннього співробітництва в напрямку охорони природи та збалансованого її використання, що сприятиме соціально-економічному розвитку Закарпаття».

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві