українська російська англійська
Під час візиту до Косово Юрій Гусєв ознайомився з системою забезпечення сил КФОР та діяльністю національного контингенту ЗСУ
22.07.2015 | 17:26
Прес-служба Міністерства оборони

В рамках візиту до Косово заступник Міністра оброни України Юрій Гусєв провів зустріч із заступником командувача сил КФОР. Бригадний генерал Збройних сил Австрії Ентон Вальднер ознайомив членів української делегації із загальними положеннями логістичного забезпечення сил КФОР та подякував українській стороні за продовження участі в операції НАТО та високу професійну підготовку українського національного контингенту.

У штабі КФОР для української делегації відбулися брифінги на тему логістичного забезпечення, в ході яких учасники ознайомилися з процесом планування, рівнями логістичного забезпечення місії КФОР у Косово, а також структурою, завданнями, можливостями та поточними проектами Об`єднаної групи логістики та підтримки КФОР.

Під час відвідування національного контингенту Збройних Сил України у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Косово делегація Міністерства оборони України ознайомилася з інфраструктурою військової бази «Маршал Де Латре де Тасіньї» та умовами несення служби військовослужбовцями Збройних Сил України.

Заступник Міністра оборони України нагородив командира контингенту підполковника Олександра Снігура почесною відзнакою Міністерства оборони України та пообіцяв у найкоротші терміни забезпечити військовослужбовців контингенту обмундируванням нового зразка.

Під час перебування на військовій базі «Маршал Де Латре де Тасіньї» українська делегація взяла участь у брифінгах з проблемних питань логістичного забезпечення сил КФОР, а також можливостей співпраці з Агенцією підтримки НATO (NSPA) на прикладі місії Альянсу у Косово.

Особливо цікавими для української сторони були можливості Агенції підтримки НATO з будівництва військових баз за рахунок відповідних фондів Альянсу.

 

версія для друку
Анонси
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
24 жовтня - брифінг з питань верифікаційної діяльності та дотримання Збройними Силами України міжнародних договорів та зобов'язань
24 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у прес-конференції "Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року"
24 жовтня Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою в Чорнобильській зоні відчуження
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
23 жовтня Юрій Гримчак у прямому ефірі на каналі "112 Україна"