українська російська англійська
Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за четвертий місяць
22.07.2015 | 15:39
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

21 липня відбулася прес-конференція «Звіт діяльності МІП за червень 2015 року» за участі: Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, заступника Міністра Тетяни Попової, радника Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергія Костинського та радника Мінстра з питань інформаційної безпеки Дмитра Золотухіна.

Під час виступу Юрій Стець повідомив про основні проекти, реалізовані Міністерства за місяць – передачу ДТВС «УТР» та УНІА «Укрінформ» до сфери управління МІП, на базі яких створюється мультимедійна платформа іномовлення  України, обговорення напрацьованого Експертною радою при МІП проекту Концепції інформаційної безпеки України в регіонах країни та на міжнародному рівні, інформаційний супровід проведення нової хвилі мобілізаційної кампанії, реалізацію програми  «Embedded Jornalism» та ряд закордонних робочих візитів з метою обговорення напрямків боротьби з російською пропагандою.

«Наші напрацювання з актуалізації теми інформаційної агресії, яку Росія здійснює щодо України і до усього світу, вже приносять результати. Крім нас з російською пропагандою бореться увесь цивілізований світ. Зокрема, вчора Варшава й Амстердам представили проект створення російськомовного телебачення під час засідання Ради ЄС із закордонних справ у Брюсселі, призначеного для протидії російській пропаганді. А восени в Естонії розпочне мовлення першій російськомовний телеканал ЕТV+. Ці проекти не пілотні, вони створюється на постійній основі»,- зазначив Юрій Стець.

В свою чергу заступник Міністра Тетяна Попова прозвітувала про хід та перші позитивні результати проекту «Embedded Journalism», а також про інформаційний супровід МІП п’ятої хвилі мобілізації «Гідність, воля, перемога».

Разом з тим, Дмитро Золотухін, який є також секретарем ЕРМІП, розповів про перші результати обговорення Концепції інформаційної безпеки України по регіонах (Одеса, Маріуполь), де документ обговорено з провідними фахівцями галузі та медіаекспертами. Слід зазначити, що головною метою діяльності ЕРМІП є напрацювання трьох взаємодоповнюючих документів: проекту Закону про Концепцію інформаційної безпеки, Доктрини інформаційної політики України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

Нагадаємо, що з метою відкритості та прозорості роботи Міністерства інформаційної політики України та на виконання програми «Відкрита влада», Міністр Юрій Стець запровадив щомісячні публічні звіти за результатами діяльності відомства.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах