українська російська англійська
Уряд відсторонив від виконання обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти
22.07.2015 | 15:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки

На час розслідування, яке проводять правоохоронні органи в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), відсторонено від виконання обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчука Ігоря Леонідовича. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час брифінгу в Будинку Уряду 22 липня 2015 року.

«Оскільки дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь. Міністерство освіти і науки України в першу чергу зацікавлене, щоб розслідування було відкритим і прозорим», - зазначив Міністр.

Сергій Квіт підкреслив, що особисто знає Ігоря Лікарчука як глибоко порядну і професійну людину, з ім’ям якого пов’язана вся українська система незалежного оцінювання.

Міністр також наголосив, що «Український центр оцінювання якості освіти – це надійний інструмент оцінювання якості» та заспокоїв абітурієнтів, їхніх батьків, вищі навчальні заклади, що ситуація з УЦОЯО не вплине на перебіг вступної кампанії.

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"