українська російська англійська
Оприлюднено черговий Звіт про виконання Порядку денного асоціації та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
27.04.2015 | 09:09
Урядовий офіс з питань європейської інтеграції

Урядовий офіс з питань європейської інтеграції з метою інформування громадськості про хід виконання Порядку денного асоціації та імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС підготував Звіт про результати виконання цих документів.

Звіт містить інформацію про найважливіші заходи і результати виконання Порядку денного асоціації (ПДА) та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які були заплановані та відбулися у період з вересня 2014 року по квітень 2015 року, а також інші важливі події.

Звіт підготовлено за результатами аналізу інформації, поданої шістдесятьма органами державної влади, що залучені до виконання відповідних завдань.

Угода про асоціацію та ПДА передбачають, що сторони можуть здійснювати моніторинг та оцінку як спільно, так і окремо кожною Стороною. Цей звіт є прикладом підготовки відповідного документа Українською Стороною.

Метою звіту є інформування громадян України, представників неурядових організацій, а також міжнародної спільноти, зокрема інституцій ЄС та його держав-членів, щодо прогресу України в реалізації цілей політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС з метою широкого обговорення та аналізу заходів органів державної влади.

Ознайомитися зі Звітом можна українською мовою тут. Звіт англійською мовою буде опубліковано найближчим часом.

 

 

версія для друку
Анонси
Щодо акредитації ЗМІ на неформальну зустріч 27 глав держав та урядів країн-членів Євросоюзу, що відбудеться 16.09.2016
2 вересня відбудеться презентація Системи електронних земельних аукціонів
31 серпня відбудеться брифінг Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Леоніда Євдоченка
31 серпня Міністр юстиції Павло Петренко візьме участь в урочистостях, присвячених вступу школярів до 1-го класу гімназії "Києво-Могилянський колегіум"
31 серпня ДФС презентує нову форму для митників
31 серпня відбудеться прес-конференція в.о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун
30 серпня Володимир Омелян візьме участь у церемонії спуску на воду гідрографічного судна "Капітан Черемних"
30 серпня відбудеться прес-конференція щодо безкоштовного доступу до вивчення англійської мови шукачам роботи