українська російська англійська
На Одещині майбутні офіцери вдосконалюють бойовий вишкіл із врахуванням досвіду АТО
06.02.2015 | 16:38
Прес-служба Міністерства оборони

На Одещині, на базі центру забезпечення навчального процесу Військової академії, триває польовий вихід курсантів випускного курсу факультету Високомобільних десантних військ та розвідки.

Як розповів начальник факультету ВДВ та розвідки полковник Станіслав Чумак, ці заняття є для хлопців особливими та останніми за період навчання у виші.

«Події на Сході України внесли свої корективи і в процес підготовки наших курсантів. Вперше за роки незалежності України ми проводимо достроковий офіцерський випуск, який має відбутися вже наприкінці поточного місяця, а не влітку, як було раніше. Це вимагає від майбутніх офіцерів особливої уваги та концентрації зусиль на досягнення позитивних результатів. І я, як їхній начальник, можу  впевнено констатувати, що із покладеними на них завданнями вони справляються на належному рівні», – наголосив полковник Станіслав Чумак.

Випускники виконують вправи стрільб з різноманітних видів вогнепальної зброї, бойових машин піхоти та бронетранспортеру, доводять на класність своє вміння з водіння БМП-1 та БМП-2 у складних умовах, а також відпрацьовують комплекс завдань щодо ведення розвідки об’єктів умовного противника, дій у дозорі та під час потрапляння в засідку.

«Заняття у польових умовах відбуваються під керівництвом викладачів кафедр бойового застосування озброєння та військової техніки, тактики та розвідки. Багато хто з цих офіцерів брав участь у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. У ході занять моделюються різні складні ситуації, що мають місце в реальному бою, і курсанти це випробування долають гідно», – розповів полковник Станіслав Чумак.

Після проведення польового виходу на старшокурсників чекає напружена пора складання державних іспитів з фізичної, вогневої, тактичної підготовки. А згодом -  подальша служба на командних офіцерських посадах, зокрема, і в зоні АТО.

«Моральний та бойовий дух у майбутніх офіцерів високий, а знання, які хлопці отримали у виші, допоможуть їм якнайшвидше адаптуватися у військах та стати прикладом для підлеглих», – зазначив полковник Станіслав Чумак.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"