українська російська англійська
На в'їздах до столиці посилять блокпости
02.02.2015 | 15:57
Київська МДА

На в’їздах до столиці посилять 8 блокпостів, де перевірятимуть автомобілі на наявність зброї і вибухонебезпечних засобів. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в Укрінформі начальник ГУМВС України у Києві, генерал-полковник Олександр Терещук.

За його словами, за січень нинішнього року в Києві кількість розбійних нападів із застосуванням холодної зброї та насилля зросла вдвічі, ніж за аналогічний період 2014-го. Проте й таких злочинів стали розкривати більше. Так, за цей січень було скоєно 12 вбивств, з яких 9 розкрито, а в 3-ох випадках встановлено особистості злочинців. Як наголосив Олександр Терещук, правоохоронців непокоїть зростання зброї, яку громадяни зберігають незаконно. За нинішній місяць вилучено 50 одиниць, тоді як в січні торік – лише 6.

Через це у столиці посилили охорону всіх життєво важливих об’єктів. Як зауважив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, для чіткої координації всіх відповідних підрозділів створено оперативний штаб під керівництвом Київського міського голови, а система цивільного захисту приведена в стан підвищеної готовності.

Крім того, Петро Пантелеєв розповів, що наразі триває перевірка стану сховищ, де кияни та гості столиці зможуть швидко укритися в разі загрози: переходи, станції метрополітену, паркінги, підвали житлових будинків.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"