українська російська англійська
Арсеній Яценюк представив програму діяльності Уряду
09.12.2014 | 14:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України на засіданні Уряду у вівторок, 9 грудня, представив програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Арсеній Яценюк нагадав, що програма діяльності минулого Уряду була коротка, але «практично вся виконана»: «Таким же шляхом ми пішли по формуванню нової програми нового Кабінету Міністрів».

В основі програми діяльності Уряду, зазначив він, - коаліційна угода: «Основа – це те, що необхідно зробити в країні. Простих рішень не буває, а швидкі й прості рішення не завжди є ефективними. Саме тому новий Уряд разом з новим Парламентом і Президентом, і в першу чергу разом з українським народом повинні виконувати спільну нашу європейську програму».

«Наш основний курс – це європейський курс», - підкреслив Глава Уряду.

«Наша остаточна мета – це членство України в Європейському Союзі. Але для здобуття цієї мети треба пройти серйозні випробування, провести радикальні зміни і фактично змінити Україну, зробити Україну європейською. Тоді ми отримаємо запрошення від наших європейських партнерів. На це наша програма і спрямована», - наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, програма передбачає чіткі короткотермінові дії на кілька років, спрямовані на подолання основних викликів, які постали перед Україною.

Основним викликом Арсеній Яценюк назвав «загрозу української незалежності, яка пов'язана з російською військовою агресією проти України»: «Анексія Криму, російські терористи на Донбасі – це те, що поставило під загрозу територіальну цілісність і суверенітет української держави. Ми втрачаємо найдорожче, що є в нашої країни, - наших людей. Втрати серед мирних жителів і українських вояків, які захищають державу, - це неможливо повернути, але ми повинні допомогти людям і допомогти Україні прожити цей складний період та зупинити російську військову агресію».

Питання незалежності України, за його словами, безпосередньо пов’язане з енергетичною залежністю: «Багато що зроблено, в першу чергу диверсифіковані джерела постачання природного газу. Ми переключилися з Росії на Європейський Союз. Але ще набагато більше треба зробити в енергоефективності».

Від війни, підкреслив Глава Уряду, потерпає й економіка: «Об'єктивно, що йде падіння промислового виробництва, падіння валового внутрішнього продукту, національна грошова одиниця знецінена, резерви зменшуються. Така ціна військової агресії. І банківська система як один з ключових елементів економіки будь-якої держави також знаходиться у вкрай складному становищі».

«Крім зовнішньої агресії, у нас є внутрішня агресія –  корупція, безвідповідальність, хабарництво і неефективний державний менеджмент», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Уряд вносить на розгляд України своє бачення, яким чином подолати ці виклики і яким чином змінити країну», - підкреслив Прем’єр-міністр України.

 

 

 

версія для друку
Анонси кабінету міністрів
28 лютого Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проведе нараду з представниками металургійної промисловості
2 березня Віце-прем`єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у конференції "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2016 рік та плани на 2017 рік"
1 березня за участю Міністра юстиції Павла Петренка відбудеться прес-конференція на тему "Реєстрація бізнесу он-лайн"
28 лютого - засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
28 лютого Державний секретар Міністерства закордонних справ Андрій Заяць - на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України
28 лютого - публічний звіт Голови Держенергоефективності на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: результати 2016 року та плани на 2017 рік"
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття посад першого заступника та заступника Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження
Оголошено конкурс на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України
Оголошено конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника та заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання
Оголошено повторний конкурс на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу
3 березня відбудеться прес-тур до Луцька для висвітлення питання успішної термомодернізації місцевих ОСББ
2-3 березня відбудеться VІ форум України з питань розвитку конкуренції
2 березня 2017 року відбудеться публічний звіт Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко
28 лютого Володимир Омелян візьме участь у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine
28 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
28 лютого з нагоди Міжнародного дня рідкісних захворювань відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд орфанних хворих
28 лютого Остап Семерак візьме участь у щорічному Українському енергетичному форумі
27 лютого Георгій Тука у прямих ефірах на 5 каналі, NewsOne, ICTV