українська російська англійська
Мінмолодьспорт: Обговорено реформу в галузі фізичної культури і спорту
03.11.2014 | 11:16
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У Міністерстві молоді та спорту України відбулася нарада працівників та директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" щодо принципів здійснення реформування та розвитку сфери фізичного виховання та спорту.

Учасники наради, зокрема, обговорили проект реформи в галузі фізичної культури і спорту та ідеології змін до Закону України "Про фізичне виховання та спорт".

Виступаючи на нараді, Дмитро Качуровський, голова робочої групи з підготовки проекту реформ, ознайомив учасників з проблемами в сфері спорту та розповів про основні ідеї, які викладені в концепції реформування галузі.

Зокрема, він роз'яснив важливість реформування існуючої системи спортивних шкіл та трансформації їх у спортивні клуби без зміни форми власності, підвищення ролі та статусу спортивних федерацій як центрів управління видами спорту.

"Нам потрібно йти у правильному напрямку і зробити кілька правильних кроків, щоб спорт став на службу кожній людині, сім'ї, громаді. Масовий спорт, спорт вищих досягнень та взаємовідносини між державою, територіальними громадами та суб`єктами спортивної сфери повинні реформуватися непослідовно, а реформуватися одночасно",  - наголосив Дмитро Качуровський.

Після обміну думками учасники домовилися продовжити практику проведення подібних зустрічей для подальшого спільного напрацювання пропозицій щодо змін до Закону України "Про фізичне виховання та спорт".

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС