українська російська англійська
Уряд своїм рішенням скорочує процедуру підготовки до впровадження проекту державно-приватного партнерства
31.10.2014 | 16:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі

Уряд продовжує курс на децентралізацію, тому з метою спрощення процедури та скорочення терміну проведення конкурсу з визначення приватного партнера було прийнято відповідну постанову на засіданні Уряду 30 жовтня 2014 року.

Скасовується необхідність погодження з Мінекономрозвитку висновків аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів комунальної власності та проектів договорів про партнерство, підготовлених органом управління за результатами проведення конкурсу. Також буде скорочено перелік документів (із 3 до 1), які приватний партнер додаватиме до пропозиції щодо здійснення державно-приватного партнерства (додаватиметься лише техніко-економічне обґрунтування).

Зокрема передбачено в умовах конкурсу можливість компенсації витрат на проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства та/або витрат на розроблення землевпорядної документації та її експертизи, інших витрат з підготовки до конкурсу.

Очікується, що запропоновані зміни дозволять скоротити процедуру підготовки до впровадження проекту державно-приватного партнерства на 50 – 60 днів, оскільки на сьогодні процедура підготовки до впровадження проекту державно-приватного партнерства триває близько 7 – 9 місяців.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим та Порядку проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства” розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС