українська російська англійська
Мінагрополітики: Обговорено питання удосконалення механізмів фінансової підтримки фермерських господарств
31.10.2014 | 10:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За участі фахівців Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулася підсумкова виробнича нарада Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

На заході були підбиті підсумки роботи установи за 2013 рік та на звітну дату поточного року й обговорено питання стосовно повернення коштів фінансової підтримки, наданої фермерським господарствам у минулі роки на кредитній основі. Крім того, розроблено План заходів з усунення недоліків, виявлених під час проведення перевірки Держфінінспекцією України.

Учасники наради висловили своє бачення щодо подальшого функціонування установи та винесли на обговорення пропозиції з удосконалення механізмів надання фінансової підтримки фермерських господарств.

За підсумками наради фахівці Мінагрополітики визнали діяльність Українського державного фонду підтримки фермерських господарств незадовільною, а  керівнику Укрдержфонду доручено вжити заходів щодо посилення контролю за ефективним використанням коштів державного бюджету, активізувати роботу з повернення простроченої заборгованості та звернути увагу на організацію виконання завдань, покладених на установу.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС