українська російська англійська
Житомирські підприємці заручилися підтримкою польських колег
14.10.2014 | 10:27
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

7-9 жовтня 2014 року в м. Коростень стартував спільний проект Польської Агенції Розвитку Підприємництва (ПАРП) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Розвиток місцевого потенціалу для підтримки малого та середнього підприємництва на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи шляхом розбудови місцевої інфраструктури підтримки бізнесу», який фінансуватиметься польським урядом.

Проект розрахований на 1,5 роки та спрямований на створення інформаційно-консультаційних центрів підтримки підприємців у населених пунктах Житомирської області – м. Коростені, м. Овручі, смт. Лугини, які суттєво постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Учасники семінару розглянули питання щодо:

оцінки очікувань та потреб місцевих підприємців у рамках започаткування діяльності інформаційно-консультаційних центрів;

організації діяльності центрів (організаційна структура, принципи роботи, цільова аудиторія, завдання та роль людських ресурсів в роботі центрів, форми та засоби мотивації і розвитку консультантів, фінансування);

обговорення інформаційних ресурсів та принципів співпраці у сфері пошуку, перевірки, актуалізації та обміну інформацією, пошук та визначення адміністративних та нормативно-правових бар’єрів у сфері розвитку підприємництва.

Представники Держпідприємництва акцентували увагу на необхідності:

- розширення запропонованого кола кількості послуг центрів у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС;

- широкого охоплення підприємців інформаційно-консультаційними послугами у зв’язку з особливостями європейського ринку (вимоги до товарів та послуг, їх оформлення, доступ до фінансових ресурсів, переоснащення вітчизняних підприємств відповідно до європейських стандартів).

У цілому проект підтримали як підприємці, так і місцева громада. Створення такої інституції на часі (з врахуванням досвіду Польщі та місцевих особливостей) матиме реальний вплив на розвиток регіону та підвищення рівня підприємницької активності.

Держпідприємництво України як спеціально уповноважений орган з питань державної підтримки підприємництва виступатиме флагманом в реалізації та впровадженні проекту створення та функціонування мережі інформаційно-консультаційних центрів.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи