українська російська англійська
Вінниччина бере участь у Європейському економічному форумі у Польщі
13.10.2014 | 15:23
Вінницька ОДА

Делегація від Вінницької області протягом 13-16 жовтня бере участь у 7-му Європейському економічному форумі у м. Лодзь (Республіка Польща). До складу делегації під керівництвом голови облдержадміністрації Анатолія Олійника увійшли підприємці та державні службовці області. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та служб регіону.

«Досить символічним є те, що Форум, присвячений десятиріччю  вступу Польщі до Європейського Союзу, відбувається в рамках Європейського тижня місцевої демократії, який на виконання доручення голови облдержадміністрації Анатолія Олійника відзначатиметься і на Вінниччині», – наголосив Андрій Гижко.

Нагадаємо, що Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Андрій Гижко висловив сподівання, що у рамках Форуму буде підписано цілу низку двосторонніх домовленостей про співпрацю.

Участь Вінниччини у заході такого формату – чергове свідчення невідворотності напрямку європейської інтеграції для нашої держави, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"