українська російська англійська
Заступник Міністра оборони провів зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста
09.10.2014 | 16:45
Прес-служба Міністерства оборони

8 жовтня заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед провів зустріч із представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Петро Мехед висловив співчуття представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста у зв’язку із загибеллю представника цієї організації у місті Донецьк та наголосив на готовності Міністерства оборони України надати будь-яку допомогу, необхідну для транспортування загиблого до Швейцарії, а також вжити заходів для подальшої оперативної співпраці представників Червоного Хреста з оборонним відомством України (як на рівні керівництва Міністерства оборони України, так і на рівні польових груп).

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста подякували за співчуття висловлені головою делегації оборонного відомства та зазначили, що попри трагічну подію, їхня Місія в Україні буде продовжувати свою роботу, в тому числі й на Сході України.

Під час зустрічі також наголошено, що розвиток оперативного співробітництва на всіх рівнях є на даний час однією із головних умовою ефективної реалізації головних завдань Мандату Червоного Хреста у зоні конфлікту.

Петро Мехед наголосив, що Міністерство оборони України завжди надавало великого значення ролі, яку відіграє Червоний Хрест у вирішенні конфлікту на Сході України, підтвердив готовність надати сприяння в забезпеченні безпеки представників Міжнародного комітету в зоні конфлікту та зазначив, що Збройні Сили України завжди діяли та будуть діяти відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка