українська російська англійська
Землевпорядники Черкащини передали військовикам автомобіль та провіант
09.10.2014 | 14:16
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Землевпорядники Черкащини передали батальйону «Черкаси» провіант і ключі від автомобіля ГАЗ-66.

Черкащани активно допомагають воїнам. Лише цього місяця фахівці землевпорядної служби області зібрали 61 тис. грн. на потреби української армії, з них 40 тис. грн. було витрачено на придбання позашляховика, решта – на продукти харчування (415 банок тушонки, 180 банок згущеного молока, 40 блоків цигарок).

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Дмитро Мироненко під час передачі майна військовим, які захищають територіальну цілісність нашої держави у зоні АТО, наголосив: «Працівники землевпорядної служби й надалі надаватимуть необхідну підтримку та допомогу бійцям. Сьогодні землевпорядники області опікуються тим, щоб усі без винятку військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, якомога швидше отримали земельні ділянки».

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"