українська російська англійська
Вдосконалення системи безпечності харчових продуктів - одна з важливих передумов виходу українського продовольства на європейський ринок, - Владислава Рутицька
29.09.2014 | 15:25
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вдосконалення системи безпечності харчових продуктів – одна з важливих передумов виходу українського продовольства на європейський ринок. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька сказала під час робочої зустрічі з експертами Міжнародної фінансової корпорації та Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в України».

У ході заходу було обговорено ключові питання, вирішення яких є запорукою наближення національної системи контролю за харчовими продуктами до європейської. Зокрема, було домовлено про розроблення Плану дій, який складатиметься з двох частин: інвентаризація діючого законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, що забезпечить виявлення та виправлення невідповідностей і прогалин у чинних нормативно-правових актах, а також розробка підзаконних актів на виконання схваленого рамкового законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

«Наше пріоритетне завдання – гармонізація законодавчої бази України у відповідності з вимогами ЄС. Ми високо цінуємо підтримку міжнародних експертів. З нашої сторони: ми створимо всі умови для ефективної реалізації спільного Плану дій»,  - сказала заступник Міністра Владислава Рутицька.

Враховуючи значний обсяг поставлених завдань та цілей, учасники домовилися про створення експертних груп, які покроково будуть реалізовувати заходи, передбачені зазначеним Планом дій реалізації угоди з ЄС.

версія для друку
Анонси
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка