українська російська англійська
Схвалено проект Угоди про місцевий прикордонний рух між Україною та Румунією
23.07.2014 | 17:01
Прес-служба Міністерства закордонних справ

17 липня 2014 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження «Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух».

Положеннями Угоди передбачається спрощений порядок перетину кордону мешканцями прикордонних областей України і Румунії, які проживають в межах 30-ти кілометрової зони від спільного державного кордону.

Мешканці прикордонної зони також отримуватимуть безкоштовні дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90-та днів кожного разу з дати перетину кордону.

Укладення цієї Угоди забезпечить спрощення умов поїздок громадян України до Румунії у режимі місцевого прикордонного руху, оскільки на сьогодні громадяни Румунії вже мають право в`їжджати в Україну без віз на термін до 90 діб відповідно до положень Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

Проект даного нормативно-правового акту розроблено Міністерством закордонних справ та погоджено Міністерством внутрішніх справ, Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством юстиції, Адміністрацією Державної прикордонної служби, Службою безпеки, Державною міграційною службою України.

Реалізація положень Угоди не потребуватиме витрат із Державного бюджету України.

 

версія для друку
Анонси
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві