українська російська англійська
Віталій Ярема: Влада зацікавлена в об'єктивному розслідуванні подій на Майдані
20.05.2014 | 19:11
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

20 травня Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема провів нараду щодо розв’язання соціально-побутових та інших проблем родичів осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року. У нараді взяли участь ініціативна група родичів загиблих, а також представники Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції.

У ході наради члени сімей загиблих звернулися з рядом проблем та запитань до Першого віце-прем’єр-міністра та представників профільних міністерств. Найбільше їх хвилювали питання соціального забезпечення, а також розслідування кримінальних справ.

Віталій Ярема та представники міністерств відповіли на усі запитання. Говорячи про проведення розслідування, Віталій Ярема наголосив: «Керівництво держави, яке прийшло до влади після подій на Майдані, зацікавлене в об’єктивному розслідуванні справи».

Урядовець також повідомив, що соціальні виплати, які родини загиблих повинні отримати згідно з Постановою Уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

Підсумовуючи, Віталій Ярема зазначив, що сьогоднішня зустріч відповіла на багато запитань та висловив сподівання, що ті організаційні проблеми, які існували, будуть вирішені. Він також виступив з ініціативою проведення зустрічі за участі усіх родин загиблих та широкого кола представників Уряду для обговорення досягнутих результатів через місяць.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK