українська російська англійська
Віталій Ярема: Влада зацікавлена в об'єктивному розслідуванні подій на Майдані
20.05.2014 | 19:11
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

20 травня Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема провів нараду щодо розв’язання соціально-побутових та інших проблем родичів осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року. У нараді взяли участь ініціативна група родичів загиблих, а також представники Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції.

У ході наради члени сімей загиблих звернулися з рядом проблем та запитань до Першого віце-прем’єр-міністра та представників профільних міністерств. Найбільше їх хвилювали питання соціального забезпечення, а також розслідування кримінальних справ.

Віталій Ярема та представники міністерств відповіли на усі запитання. Говорячи про проведення розслідування, Віталій Ярема наголосив: «Керівництво держави, яке прийшло до влади після подій на Майдані, зацікавлене в об’єктивному розслідуванні справи».

Урядовець також повідомив, що соціальні виплати, які родини загиблих повинні отримати згідно з Постановою Уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

Підсумовуючи, Віталій Ярема зазначив, що сьогоднішня зустріч відповіла на багато запитань та висловив сподівання, що ті організаційні проблеми, які існували, будуть вирішені. Він також виступив з ініціативою проведення зустрічі за участі усіх родин загиблих та широкого кола представників Уряду для обговорення досягнутих результатів через місяць.

 

версія для друку
Анонси
28 липня - кінцевий строк подачі заяв для участі в конкурсі з набору до Команди підтримки реформ при Мінприроди
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
25 липня - Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України
25 липня Павло Петренко візьме участь у прес-конференції "Результати роботи Міністерства юстиції у І півріччі 2017 року"
25 липня відбудеться презентація Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017
25 липня відбудеться засідання Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності