українська російська англійська
Віталій Ярема: Влада зацікавлена в об'єктивному розслідуванні подій на Майдані
20.05.2014 | 19:11
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

20 травня Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема провів нараду щодо розв’язання соціально-побутових та інших проблем родичів осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року. У нараді взяли участь ініціативна група родичів загиблих, а також представники Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції.

У ході наради члени сімей загиблих звернулися з рядом проблем та запитань до Першого віце-прем’єр-міністра та представників профільних міністерств. Найбільше їх хвилювали питання соціального забезпечення, а також розслідування кримінальних справ.

Віталій Ярема та представники міністерств відповіли на усі запитання. Говорячи про проведення розслідування, Віталій Ярема наголосив: «Керівництво держави, яке прийшло до влади після подій на Майдані, зацікавлене в об’єктивному розслідуванні справи».

Урядовець також повідомив, що соціальні виплати, які родини загиблих повинні отримати згідно з Постановою Уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

Підсумовуючи, Віталій Ярема зазначив, що сьогоднішня зустріч відповіла на багато запитань та висловив сподівання, що ті організаційні проблеми, які існували, будуть вирішені. Він також виступив з ініціативою проведення зустрічі за участі усіх родин загиблих та широкого кола представників Уряду для обговорення досягнутих результатів через місяць.

 

версія для друку
Анонси
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві