українська російська англійська
Міністр Кабінету Міністрів України

САЄНКО
Олександр Сергійович

 

Народився 29 лютого 1984 року у м. Київ.

Закінчив Національну академію державної податкової служби України (2006), за спеціальністю «правознавство». Листопад 2006 — листопад 2009 — аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2011 році пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді провідного спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської райдержадміністрації міста Києва. У червні 2004року перейшов до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції на посаду провідного спеціаліста управління правового забезпечення бюджетної політики.

Березень - грудень 2005 року працював у Центрі сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України на посаді головного консультанта відділу юридичного забезпечення та нормопроектування, начальника відділу міжнародного співробітництва.

З лютого по квітень 2006року займає посаду старшого державного податкового інспектора організаційно-розпорядчого управління Державної податкової адміністрації в Київській області.

З квітня по вересень 2006року у Головному управлінні державної служби України працював на посаді начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва управління стратегічного розвитку та ефективності державної служби. У жовтні 2006року переведений на посаду начальника відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України. У подальшому займав посаду першого заступника директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, з жовтня 2009 року перебував на посаді першого заступника директора, а згодом  очолив Школу вищого корпусу державної служби (м. Київ).

У грудні 2011 року починає працювати у Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні» (м. Київ) на посаді консультанта з економічних питань.

З березня 2014 року – позаштатний радник Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В березні 2015 року очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України

14 квітня 2016 року призначений на посаду Міністра Кабінету Міністрів України.

Заслужений юрист України (2016 рік).

Нагороджений подякою Головного управління державної служби України (2011 рік).

Вільно володіє англійською мовою.

Одружений, має доньку та двох синів.

 

тел.: (044) 256-73-34

e-mail: prsaenko@kmu.gov.ua

 

Декларація про доходи та видатки Міністра Кабінету Міністрів України Саєнка О.С.

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

версія для друку
Анонси
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту