українська російська англійська
Міністр Кабінету Міністрів України

САЄНКО
Олександр Сергійович

 

Народився 29 лютого 1984 року у м. Київ.

Закінчив Національну академію державної податкової служби України (2006), за спеціальністю «правознавство». Листопад 2006 — листопад 2009 — аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2011 році пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді провідного спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської райдержадміністрації міста Києва. У червні 2004року перейшов до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції на посаду провідного спеціаліста управління правового забезпечення бюджетної політики.

Березень - грудень 2005 року працював у Центрі сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України на посаді головного консультанта відділу юридичного забезпечення та нормопроектування, начальника відділу міжнародного співробітництва.

З лютого по квітень 2006року займає посаду старшого державного податкового інспектора організаційно-розпорядчого управління Державної податкової адміністрації в Київській області.

З квітня по вересень 2006року у Головному управлінні державної служби України працював на посаді начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва управління стратегічного розвитку та ефективності державної служби. У жовтні 2006року переведений на посаду начальника відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України. У подальшому займав посаду першого заступника директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, з жовтня 2009 року перебував на посаді першого заступника директора, а згодом  очолив Школу вищого корпусу державної служби (м. Київ).

У грудні 2011 року починає працювати у Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні» (м. Київ) на посаді консультанта з економічних питань.

З березня 2014 року – позаштатний радник Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В березні 2015 року очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України

14 квітня 2016 року призначений на посаду Міністра Кабінету Міністрів України.

Заслужений юрист України (2016 рік).

Нагороджений подякою Головного управління державної служби України (2011 рік).

Вільно володіє англійською мовою.

Одружений, має доньку та двох синів.

 

тел.: (044) 256-73-34

e-mail: prsaenko@kmu.gov.ua

 

Декларація про доходи та видатки Міністра Кабінету Міністрів України Саєнка О.С.

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"