українська російська англійська
Передумов для соціальної напруги на Луганщині немає
31.03.2014 | 18:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

Голова Луганської облдержадміністрації Михайло Болотських вважає, що на сьогодні передумов для соціальної напруги на Луганщині немає, оскільки бюджетні виплати здійснюються відповідно до графіка, а інші проблемні питання вирішуються в робочому порядку. Про це голова облдержадміністрації сказав під час апаратної наради 31 березня.

«На сьогодні серйозних передумов для соціальної напруги на Луганщині немає: заробітна плата працівникам бюджетної сфери, а також соціальні та пенсійні виплати відбуваються за графіком», – розповів він.

Крім того, вирішено питання погашення заборгованості із заробітної плати працівників КП «Алчевськпастранс» (станом на 27 березня перераховано 2 млн. грн.) та краснодонського тролейбусного управління (470 тис. грн.).

Також вирішується питання з шахтою «Марія Глибока»: вже є наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо повернення підприємства у державну власність. «Проблему, яка тягнулася півроку і яка безпосередньо стосувалася долі 800 робітників цієї шахти, ми вирішили за два тижні. Це ще раз доводить, що можна вирішити будь-яке питання, якщо ним займатися предметно», – вважає Михайло Болотських.

Наразі обласна та місцева влада підбивають підсумки опалювального сезону на Луганщині і, водночас, ставлять завдання з підготовки до наступного опалювального сезону. Також на апаратній нараді обговорювалися питання весняно-польових робіт і підготовки до літньої оздоровчої кампанії.

Особлива увага приділяється питанню забезпечення військових частин, розташованих на території Луганської області поблизу російсько-українського кордону. «Очільник кожної території нашої області, на якій розташована військова частина або прикордонний загін, повинен відвідати місце дислокації вояків та особисто проконтролювати, щоб їхні потреби були забезпечені», – заявив Михайло Болотських.

«Ми вирішуємо абсолютно робочі питання, які стосуються добробуту і стабільного життєзабезпечення наших мешканців, незважаючи на те, що окремі політичні сили намагаються штучно створити соціальну напругу. Основним завданням влади на місцях, як і раніше, залишається стабілізація соціально-політичної обстановки в області», – підкреслив на завершення голова облдержадміністрації.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"