українська російська англійська
Луганський прикордонний загін повідомляє: ситуація на державному кордоні контрольована та стабільна
28.03.2014 | 16:55
ЛУГАНСЬКА ОДА

Суспільно-політична обстановка на території Луганської області залишається стабільною та контрольованою. Фактів незаконного проходження державного кордону не зафіксовано. Державний кордон продовжують охороняти у посиленому режимі.

«Морально-психологічний стан персоналу задовільний, соціально-психологічний клімат персоналу підрозділу позитивний, спрямований на виконання завдань за призначенням, це дозволяє виконувати службові завдання», – підкреслюють у Луганському прикордонному загоні.

У пунктах пропуску загону здійснюється посилений контроль за в’їздом на територію України радикально налаштованих організованих груп та осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території нашої країни.

Пункти перетину кордону працюють у нормальному режимі. Водночас фіксуються випадки непропуску громадян України в зв’язку з відсутністю достатнього фінансового забезпечення. Тобто необхідної мінімальної грошової суми для знаходження на території РФ.

Силами Збройних Сил України здійснюється прикриття найбільш важливих напрямків на ділянці відповідальності прикордонного загону зі складу з’єднань та частин ОК «Південь».

«Увесь персонал Луганського прикордонного загону сумлінно виконуватиме свій конституційний обов’язок, а силами та засобами прикордонники забезпечені у повному обсязі», – зазначив начальник прикордонного загону полковник Сергій Дейнеко.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"