українська російська англійська
Торік у Вінницькій області 130 сімей отримали житло на пільгових умовах
24.01.2014 | 11:24
Вінницька ОДА

Протягом 2013 року у Вінницькій області 130 сімей стали учасниками програми "Доступне житло" і отримали його на пільгових умовах, що на 38% більше, ніж за відповідний період минулого року. Використано 11,5 млнрн., з них: 2,5 млн. грн. – бюджетні кошти; 9 млн. грн. – позабюджетні кошти.

 На черзі ще 120 сімей, які отримають доступне житло в будинках, що мають високу ступінь готовності. У 2013 році в кожному районі області здійснювалися заходи щодо будівництва щонайменше 8-ми квартирного будинку для соціальних верств населення. В усіх районах та містах обласного значення визначені об’єкти житлового будівництва, відведені земельні ділянки, виготовлена землевпорядна документація.

У цілому протягом 2013 року в 2 районах – будинки введено в експлуатацію. В 12 районах ступінь готовності будинків становить від 5% (земляні роботи) до 70% (виконано ІІ поверхи, перекриття, покрівля та розпочато внутрішні роботи) обсягу будівельно-монтажних робіт.

В 11 районах проводиться добудова незавершеного будівництва та перепрофілювання існуючих будівель під доступне житло всього. Стан будівельної готовності від 60 до 98%.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС