українська російська англійська
На Житомирщині від продажу наділів до бюджетів надійшло 13 млн. грн.
24.01.2014 | 10:24
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Протягом 2013 року у Житомирській області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення з урахуванням погашення розстрочених платежів за раніше викуплені наділи до бюджетів усіх рівнів надійшло близько 12,9 млн. гривень. З них: до Державного бюджету України перераховано 1,7 млн. грн., до місцевих – 11,2 млн. гривень.

Усього за минулий рік в області реалізовано 105 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею 58,3 га вартістю 12,8 млн. гривень.

Найбільше продано земельних наділів у Коростишівському (21), Овруцькому (9) та Житомирському (8) районах. Середня ціна проданого квадратного метра в районах становить від 13,5 грн. у Червоноармійському і до 150 грн. у Чуднівському районах. У містах обласного значення середня ціна продажу кв. метра землі – від 12,2 грн. у місті Коростені до 355,6 грн. у місті Бердичеві. Середня ціна кв. метра в області становить 22,1 гривні. Крім того, у місті Новограді-Волинському продано право оренди 4 земельних ділянок загальною площею 0,0246 га вартістю 14 тис. гривень.

Разом з тим, на Житомирщині у минулому році через земельні аукціони, які відбулися у Коростишівському та Новоград-Волинському районах і в містах Новограді-Волинському та Малині, реалізовано 5 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною вартістю 1,07 млн. грн. (при стартовій ціні 723,6 тис. гривень).

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС