українська російська англійська
Концепція соціального розвитку країни буде прийнята після отримання "знаку якості" від громадськості
05.07.2013 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Міністерство соціальної політики підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, виступаючи на Народній колегії. За її словами, у розробці проекту документа брали участь провідні експерти країни в соціально-економічній сфері.

«Спільно з провідними експертами та вченими Міністерство підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. По суті, це дорожня карта розвитку соціальної сфери з чіткими орієнтирами, де кожен зможе побачити себе через три, п'ять, десять років», - сказала вона.

Наталія Королевська зазначила, що зараз основна мета – вийти на документ, який буде реалізовуватися на практиці, «а не буде поставлений на полицю поруч із сотнею інших стратегій або програм». «Для цього він повинен отримати схвалення і «знак якості» від громадськості. Найближчим часом ми ініціюємо широке громадське обговорення цього документа. І я сподіваюся, що Народна колегія стане одним із основних майданчиків у цьому процесі», - підкреслила вона.

Довідка.

На початку року при Міністерстві соціальної політики було створено Науково-експертну раду з підготовки проекту Концепції соціального розвитку на 2013-2023 рр. До неї, крім Міністра соціальної політики України Наталії Королевської, увійшли директор ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", академік НАН України Валерій Геєць, президент Центру економічного розвитку, член-кореспондент Академії технологічних наук України Олександр Пасхавер та інші. Серед основних пріоритетів Концепції були визначені – скорочення рівня бідності, забезпечення ефективної зайнятості населення та підвищення оплати праці, а також вдосконалення системи пенсійного забезпечення та соціального захисту.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"