українська російська англійська
Концепція соціального розвитку країни буде прийнята після отримання "знаку якості" від громадськості
05.07.2013 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Міністерство соціальної політики підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, виступаючи на Народній колегії. За її словами, у розробці проекту документа брали участь провідні експерти країни в соціально-економічній сфері.

«Спільно з провідними експертами та вченими Міністерство підготувало проект Концепції соціального розвитку України до 2023 року. По суті, це дорожня карта розвитку соціальної сфери з чіткими орієнтирами, де кожен зможе побачити себе через три, п'ять, десять років», - сказала вона.

Наталія Королевська зазначила, що зараз основна мета – вийти на документ, який буде реалізовуватися на практиці, «а не буде поставлений на полицю поруч із сотнею інших стратегій або програм». «Для цього він повинен отримати схвалення і «знак якості» від громадськості. Найближчим часом ми ініціюємо широке громадське обговорення цього документа. І я сподіваюся, що Народна колегія стане одним із основних майданчиків у цьому процесі», - підкреслила вона.

Довідка.

На початку року при Міністерстві соціальної політики було створено Науково-експертну раду з підготовки проекту Концепції соціального розвитку на 2013-2023 рр. До неї, крім Міністра соціальної політики України Наталії Королевської, увійшли директор ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", академік НАН України Валерій Геєць, президент Центру економічного розвитку, член-кореспондент Академії технологічних наук України Олександр Пасхавер та інші. Серед основних пріоритетів Концепції були визначені – скорочення рівня бідності, забезпечення ефективної зайнятості населення та підвищення оплати праці, а також вдосконалення системи пенсійного забезпечення та соціального захисту.

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи