українська російська англійська
На Вінниччині розширять мережу закладів денного перебування дітей-інвалідів
03.06.2013 | 11:33
Вінницька ОДА

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України та на виконання доручення Президента України Віктора Януковича від    27.03.2013 р. з метою підтримки сімей з дітьми на Вінниччині передбачено розширення мережі закладів, які надають послуги денного догляду дітям з інвалідністю.

Станом на 01.05.2013 року в  Україні функціонує дев’ятнадцять центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями денного перебування, п’ять з них  - на Вінниччині.

Це - Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» у м. Вінниці, міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Джерело» у м. Гнівань Тиврівського району, районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у с. Гнатків Томашпільського району та Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

 Протягом 2012 року цими закладами проведена соціальна реабілітація 200 осіб (69 дітей та  131 молодих  людей  до 35 років), протягом першого кварталу 2013 року - 170 осіб (46 дітей та 124 молодих людей). Соціальна реабілітація інвалідів важлива як засіб інтеграції осіб з обмеженими можливостями до соціуму, як механізм створення рівних можливостей інвалідам для того, щоб бути соціально визнаними. Кожен заклад реалізує низку програм, спрямованих на реабілітацію клієнтів (психокорекційна, адаптаційна, соціально-психологічна, фізкультурно-оздоровча, культурно-дозвіллєва програми, програма інклюзивного навчання, арт-терапія тощо). Активно долучаються до їх реалізації волонтери закладів.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві