українська російська англійська
Волинська ОДА: 3 млн. грн. інвестують у капітальне оновлення дитячого табору відпочинку
01.06.2013 | 11:29
ВОЛИНСЬКА ОДА

3 млн. грн. інвестують у капітальний ремонт оздоровчого дитячого табору «Супутник», що поблизу озера Світязь Шацького району Волинської області. Заклад належить Волинській обласній організації профспілки працівників освіти і науки.

За кошти обласного бюджету майстри замінили покрівлю на їдальні та двох спальних корпусах, утеплили фасади, а також відремонтували клуб та будинок обслуговуючого персоналу. Наразі необхідно ще прокласти каналізаційну мережу. 

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Ющак проінспектував хід робіт та відзначив якість ремонту. Однак, він наголосив, що належно оцінити ініціативу влади та профспілок щодо оновлення «Супутника» зможуть тільки діти, які заїдуть на відпочинок 8 червня. За одну зміну тут оздоровлять 240 відпочивальників, а за літо – 1200 дітей.

Цьогоріч у 624-х таборах оздоровлення та відпочинку заплановано зміцнити здоров’я для 72 тисячі дітей. З бюджетів усіх рівнів на ці цілі спрямують понад 36 млн. грн.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві