українська російська англійська
Волинська ОДА: 3 млн. грн. інвестують у капітальне оновлення дитячого табору відпочинку
01.06.2013 | 11:29
ВОЛИНСЬКА ОДА

3 млн. грн. інвестують у капітальний ремонт оздоровчого дитячого табору «Супутник», що поблизу озера Світязь Шацького району Волинської області. Заклад належить Волинській обласній організації профспілки працівників освіти і науки.

За кошти обласного бюджету майстри замінили покрівлю на їдальні та двох спальних корпусах, утеплили фасади, а також відремонтували клуб та будинок обслуговуючого персоналу. Наразі необхідно ще прокласти каналізаційну мережу. 

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Ющак проінспектував хід робіт та відзначив якість ремонту. Однак, він наголосив, що належно оцінити ініціативу влади та профспілок щодо оновлення «Супутника» зможуть тільки діти, які заїдуть на відпочинок 8 червня. За одну зміну тут оздоровлять 240 відпочивальників, а за літо – 1200 дітей.

Цьогоріч у 624-х таборах оздоровлення та відпочинку заплановано зміцнити здоров’я для 72 тисячі дітей. З бюджетів усіх рівнів на ці цілі спрямують понад 36 млн. грн.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"