українська російська англійська
В Одеській обласній державній адміністрації працює штаб з ліквідації наслідків стихії
01.06.2013 | 10:49
Одеська ОДА

За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука в Одеській обласній державній адміністрації о 23-й годині вечора 31 травня створено оперативний штаб, який очолив особисто керівник області, з ліквідації наслідків негоди, яка сталася ввечері 31 травня в Одеській області.

За інформацією заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Валерія Матковського, упродовж усього часу проводилися оперативні роботи з ліквідації наслідків стихійного лиха, зокрема, із відновлення можливості руху транспорту на Французькому бульварі, на проспекті Шевченка та інших вулицях міста Одеси. У цих роботах задіяні 17 одиниць техніки бригад міської служби міністерства з надзвичайних ситуацій, які зробили станом на 6 годину ранку 49 виїздів.

О 7:00 відбулось вже друге засідання штабу. Станом на 6:00 загалом по області зафіксовано 163 пошкодження ліній електромереж, відключено 1680 трансформаторних підстанцій, залишилось без енергопостачання 261 населений пункт. Роботи з відключення пошкоджених ліній енергопостачання та їх перепідключення тривали весь час з моменту негоди. Загалом на цих роботах задіяно 88 одиниць техніки та 264 особи особового складу.

Зафіксовано 77 пошкоджень мереж газопостачання. При цьому завдяки оперативній роботі газових служб вдалося уникнути надзвичайних ситуацій. Розривів та виходів газу не зафіксовано. Загалом по області від газопостачання відключені близько 500 абонентів. Наразі у ремонті газових мереж задіяні 18 одиниць техніки та 120 осіб особового складу.

Всі лікарні та пологові будинки забезпечені безперебійним газо- та електропостачанням.

Вулиці обласного центру такі як Осіпова, Каманіна, Говорова, Брєуса та Люстдорфська дорога у напрямку центра міста знаходяться у непридатному до руху транспорту стані. Значні пошкодження отримала мережа вуличного освітлення, особливо на територіях, прилеглих до узбережжя Чорного Моря.

За словами заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Валерія Матковського підтверджена інформація щодо одного загиблого та двох осіб, які перебувають у лікарнях.

Роботи з ліквідації наслідків стихії продовжуються.

 

 

версія для друку