українська російська англійська
Талановиті діти столиці отримали іменні творчі стипендії голови КМДА
31.05.2013 | 17:20
КИЇВСЬКА МДА

Талановиті діти столиці отримали іменні творчі стипендії голови Київської міської державної адміністрації. Урочиста церемонія вручення грошових премій відбулася у святковій атмосфері і з творчими дарунками.

З визначними досягненнями 80 юних митців привітав заступник голови КМДА Віктор Корж.

«Традиційно напередодні Міжнародного дня захисту дітей міська влада вітає найкращих, найталановитіших учнів дитячих музичних, театральних, художніх, хореографічних шкіл. Завдяки своєму таланту і наполегливій праці стипендіати досягли значних успіхів. Незважаючи на юний вік, представляли нашу державу та столицю на всеукраїнських та міжнародних конкурсах у Франції, Італії, Болгарії, Польщі, Чехії та інших країнах. Крім того, цьогоріч у Києві започатковано низку заходів, у рамках проголошеного Президентом України Року дитячої творчості, де юні таланти мають можливість реалізувати творчі здібності. Більшість мистецьких ініціатив у столиці стають традиціями і отримують муніципальну підтримку, тож місто і надалі дбатиме про майбутнє дитячої творчості і її розвиток», – зазначив Віктор Корж.

Він також подякував педагогам та викладачам обдарованих дітей та запевнив, що мережа шкіл естетичного виховання столиці перебуватиме під пильною увагою та опікою міського керівництва.

Зауважимо, що творчі стипендії юним талантам вручаються протягом 15 років. Загалом творчу стипендію голови КМДА отримали понад 1000 учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста та Київської дитячої академії мистецтв.

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"