українська російська англійська
На Донеччині відкрито міжнародний форум з енергоефективності
31.05.2013 | 13:33
Донецька ОДА

У Горлівці Донецької області сьогодні відкрито міжнародний форум з енергоефективності «Зелене місто: погляд у майбутнє».

Серед учасників заходу – заступник глави дипломатичної місії Фінляндії в Україні Юссі Сойні та Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Клаус Ціллікенс.

Відкриваючи форум, голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький підкреслив, що Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував, що в кожному промисловому проекті має бути екологічна складова.

У Горлівці вже реалізуються проекти в рамках Кіотського протоколу, налагоджується співпраця з міжнародною організацією R20, учасником якої є Донецька область. У місті впроваджуються «зелені» технології на підприємствах і розвивається напрямок енергозбереження. З 2011 року активно вирішуються проблеми недіючого хімічного заводу - на утилізацію до Європи вивезено більше трьох тисяч тонн небезпечної речовини мононітрохлорбензолу. Саме тому було прийняте рішення провести форум у цьому місті.

«Той крок, який сьогодні робиться в Горлівці, дуже важливий для нашого регіону, України і всього світу. Я мрію про те,  що Донбас стане насправді зеленим регіоном, що відомим він буде не тільки завдяки  прекрасним трояндам Донецька, але й своєю «зеленою економікою», - сказав Андрій Шишацький.

Форум буде проходити протягом двох днів. Учасники зможуть поділитися думками про перспективи «озеленення» життя промислових міст і переваг, які може надати зелене місто майбутнім поколінням.

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"