українська російська англійська
Секретаріатом КМ України проведено черговий семінар з питань налагодження взаємодії з громадськістю
21.05.2013 | 17:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Секретаріат Кабінету Міністрів провів у Львові черговий семінар з питань організації взаємодії з громадськістю для працівників обласних та районних державних адміністрацій з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

До учасників семінару з вітальним словом звернувся голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук. Він, зокрема, підкреслив, що діалог з громадськістю є першочерговим обов’язком влади, задля чого держадміністраціям необхідно максимально залучати громадські організації до обговорення суспільно важливих проблем регіону.

Детальні роз’яснення та рекомендації щодо того, яким чином на практиці налагодити ефективну взаємодію органу виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства учасникам семінару надала заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Наталія Окша.

Керівники структурних підрозділів з питань взаємодії з громадськістю зазначених облдержадміністрацій представили своїм колегам з районів власний досвід налагодження взаємодії з громадськістю.

Під час семінару заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, начальник Управління забезпечення доступу до публічної інформації Секретаріату Кабінету Міністрів Роксолана Стадник поінформувала учасників про основні засади організації доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади. Заступник директора Державної установи «Урядовий контактний центр» Анатолій Усік презентував роботу урядової телефонної «гарячої лінії» та розповів про створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

Заключний з циклу семінарів з питань організації взаємодії з громадськістю відбудеться 31 травня 2013 року у м. Одесі для районних держадміністрацій з Автономної Республіки Крим, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, м. Севастополя.

Семінари проводяться у співпраці з проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Програма сприяння парламенту ІІ».

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"