українська російська англійська
Микола Азаров доручив невідкладно відреагувати на потреби хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, туберкульоз та вірусні гепатити
16.04.2013 | 19:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 16 квітня 2013 р. доручив Мінфіну та МОЗ передбачити під час підготовки змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» видатки, необхідні для закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, обладнання для протитуберкульозних закладів, а також електронних дозаторів для кабінетів замісної підтримувальної терапії.

Доручення дозволить закріпити позитивну динаміку лікування хворих на соціально небезпечні захворювання, яка намітилась у 2012 році, коли вперше за роки незалежності Урядом було забезпечено належне фінансування заходів із профілактики та протидії захворюванню на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Крім того, з метою комплексного вирішення питання лікування хворих на вірусні гепатити МОЗ, Мінфіну, Мінекономрозвитку та Держслужбі соцзахворювань доручено у тижневий строк подати для розгляду на засіданні Уряду проект Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року.

версія для друку