українська російська англійська
Мінінфраструктури та Укравтодор визначили перспективні проекти для реалізації у рамках державно-приватного партнерства
05.04.2013 | 19:03
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Реформування галузі дорожнього господарства сприятиме залученню нових механізмів фінансування будівництва нових доріг, зокрема інвестування на основі державно-приватного партнерства, розповсюдженого й у країнах Європи. Участь приватного капіталу дозволить не лише пришвидшити темпи оновлення мережі автошляхів, а й зменшити або відтермінувати платежі з державного бюджету на будівництво доріг.

На сьогодні Мінінфраструктури та Укравтодор готують інвестиційні проекти, які можуть бути реалізовані у рамках державно-приватного партнерства. До того ж вже створено відповідну правову базу - закон про концесії, спеціальний закон про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг, а також закон про державно-приватне партнерство.

Зараз найбільш актуальними для реалізації на умовах державно-приватного партнерства є будівництво І черги Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва, автомобільних доріг за напрямком Краковець-Львів-Броди- Рівне (258 км), автомагістралі від кордону з Російською Федерацією (КПП «Щербаківка»)-Харків-Новомосковськ (209 км).

У перспективі на умовах концесії також можуть бути побудовані автомобільна дорога Одеса-Монаші з мостовим переходом через Дністровський лиман (на Рені) протяжністю 81км, а також дорога Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь(532 км), дорога Дніпропетровськ-Запоріжжя-Мелітополь-Джанкой-Сімферополь (475 км).

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"