українська російська англійська
Рух транспорту автошляхами державного та місцевого значення забезпечено
28.01.2013 | 10:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 28 січня, незважаючи на складні погодні умови, транспортно-дорожній комплекс функціонує без значних ускладнень. На автомобільних дорогах загального користування для покращення стану проїзду працюють 2107 одиниць техніки та 3124 дорожніх працівників. Дорожні організації проводять роботи з посипання проїзних частин доріг протиожеледною сумішшю, а в разі необхідності чистою сіллю та соляними розчинами. Дорожні організації Укравтодору працюють у цілодобовому режимі. Рух транспорту автошляхами державного та місцевого значення забезпечено.

 

 

Керч-Єнікальським каналом очікують проходу: з півночі – одне судно, з півдня – 54, з яких до портів України (Маріупольського) – 2. На рейді Маріупольського порту – 2 судна, проводки на вихід очікує 1 судно.

На 6:00 28 січня, за київським часом, аеропорти працюють у штатному режимі. Тимчасово з обмеженнями працює аеропорт Дніпропетровськ (низький коефіцієнт зчеплення) у зв’язку з погодними умовами.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"