українська російська англійська
Серед автоперевізників розподілено дозволи на виконання вантажоперевезень Австрією, Італією та Угорщиною
23.01.2013 | 09:28
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України провело розподіл дозволів Австрії, Італії та Угорщини, які мають обмежені річні квоти, на виконання перевезень вантажів транспортними засобами територіями Австрії, Італії та Угорщини у 2013 році. Детально з розподілом дозволів серед автоперевізників можна ознайомитися на сайті Міністерства.

Проекти розподілу вищезазначених дозволів були підготовлені Робочою групою згідно з наказом Міністерства інфраструктури України «Про затвердження складу Робочої групи з підготовки пропозицій з розподілу, оформлення і видачі дозволів, які мають обмежені річні квоти на виконання перевезень вантажів транспортними засобами у 2013 році, та Положення про неї» від 21січня 2013 року № 30 та затвердженні Мінінфраструктури 22 січня поточного року.

Крім того, Мінінфраструктури інформує: Федеральним Міністерством транспорту, інновацій та технологій  Республіки Австрія в односторонньому порядку прийнято рішення проводити обмін австрійськими дозволами на 2013 рік поквартально. У зв’язку з чим річна персональна квота перевізника австрійських дозволів була поділена поквартально.

Також  Мінінфраструктури нагадує, виконання перевезень вантажів  між Україною та Угорщиною можливо лише вантажними автотранспортними засобами категорії «Євро-3 безпечні» та вищих екологічних категорій.

Мінінфраструктури звертається до перевізників з проханням планувати перевезення у 2013 році, враховуючи зазначену інформацію.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"