українська російська англійська
Микола Азаров подякував за чітку, оперативну ліквідацію аварії в Миколаєві
10.12.2012 | 14:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подякував керівництву Миколаївської  обласної адміністрації, Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, Міністерства надзвичайних ситуацій, працівникам комунальних служб Миколаєва за злагоджену, чітку роботу з ліквідації масштабної аварії системи теплопостачання.

Нагадаємо, що близько 2:30 8 грудня у Миколаєві відбувся гідроудар в системі Миколаївської ТЕЦ.

Внаслідок аварії трапилися численні пориви тепломереж, без теплопостачання залишилися 256 будівель у трьох районах міста, зокрема, пологовий будинок та міська лікарня. Багато приміщень були залиті гарячою водою.

До ліквідації наслідків аварійної ситуації було залучено 27 аварійних бригад підрозділів МНС, 17 аварійно-відновних бригад комунальників. Сили МНС оперативно розгорнули пункти обігріву мешканців постраждалого житла.

Станом на 13:00 було відновлено теплопостачання більшості житлових будинків, на той час без тепла залишалося всього 33. На 16:00 без теплопостачання залишалися всього 16 житлових будинків, на 17:00 – 11, а ще через годину, о 18:00, – всього 4 будинки із 256, які залишалися без теплопостачання унаслідок аварії. Станом на 19:30 8 грудня теплопостачання усіх житлових будинків та медичних закладів у Миколаєві було відновлено.

Ліквідацію аварії було здійснено силами міських і регіональних служб, залучення ресурсів центрального рівня не знадобилося.

«Із перших хвилин аварії Уряд тримав ситуацію на контролі, - зазначив Микола Азаров. – Готовність допомогти була стовідсоткова. Насправді дуже радує, що комунальні служби, рятувальники в Миколаєві були повністю готові до ліквідації такої масштабної техногенної аварії й упоралися самотужки. Це означає, що зусилля Уряду з підготовки господарства країни до таких ситуацій спрацювали. Спасибі всім людям, які самовіддано і грамотно спрацювали».

Водночас Глава Уряду підкреслив, що аварія сталася внаслідок непрофесійних дій та безвідповідальності певних посадових осіб. Міжвідомчій комісії доручено вивчити всі обставини аварії, а про висновки доповісти Уряду.

Також Микола Азаров заявив, що Уряд візьме на контроль питання виплати компенсації мешканцям постраждалих квартир.

Глава Уряду доручив МНС разом з главами обласних адміністрацій в разі погіршення погодних умов, посилення морозів розпочати розгортання пунктів обігріву та харчування для людей, які опинилися без даху над головою. Міністерству внутрішніх справ доручено розпочати профілактичну роботу з групами ризику: виявляти місця перебування безхатченків, повідомляти їм про розташування пунктів обігріву та харчування, де можна отримати медичну допомогу тощо.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах