українська російська англійська
Микола Азаров переймається пошуком українських моряків із затонулого сухогрузу "Волго-Балт 199"
04.12.2012 | 17:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству закордонних справ, Міністерству надзвичайних ситуацій з можливістю залучення необхідних українських відомств включитися до пошуків  українських моряків, які знаходилися на сухогрузі «Волго-Балт 199», що затонув біля берегів Туреччини.

Глава Уряду зазначив, що уповноважені представники зазначених  міністерств і відомств повинні встановити зв’язок з відповідними службами Туреччини та взяти можливу участь у пошуку зниклих моряків. Українські сили і засоби мають бути готові у разі необхідності сприяти пошукам, наданню медичної, матеріальної та інших видів допомоги.

Прем’єр-міністр України висловив щире сподівання, що пошуки матимуть позитивний результат, і українських громадян вдасться якнайскоріше повернути додому.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"