українська російська англійська
На Харківщині обговорено екологічні аспекти регіонального партнерства у надзвичайних ситуаціях
04.12.2012 | 11:03
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Днями на базі Національного університету цивільного захисту України відбулась перша міжвузівська науково-методична конференція «Екологічні аспекти регіонального партнерства в надзвичайних ситуаціях», яка була організована під егідою ректора НУЦЗУ генерал-лейтенанта служби цивільного захисту, кандидата психологічних наук, професора В.П. Садкового та начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Р.О. Квартенко.

Відкрив пленарне засідання професор, доктор технічних наук, проректор з наукової роботи НУЦЗУ, В.А. Андронов, який зазначив, що проведення таких наукових заходів у масштабах міжрегіонального екологічного співробітництва між провідними освітніми закладами, науковими установами, обласними управліннями Міністерства екології та природних ресурсів України, громадськими організаціями та засобами масової інформації є вкрай важливим для налагодження партнерських відносин у забезпеченні екологічної безпеки та захисту навколишнього середовища під час надзвичайних ситуацій.

Робота конференції була розподілена на 2 секції, які охопили широкий спектр питань щодо оцінки впливу надзвичайних ситуацій та їх наслідків на навколишнє середовище, а також освітніх, соціально-економічних та правових аспектів екологічної безпеки навколишнього середовища. На розгляд було представлено 97 доповідей від представників понад 40 вищих навчальних закладів, наукових установ від усіх куточків України.

Засідання наукових секцій конференції пройшли на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

Усі доповіді учасників конференції опубліковано у збірці матеріалів тез доповідей та наукових повідомлень. На секційних засіданнях визначено переможців, яким вручено дипломи та подяки організаторам конференції. Участь у конференції дозволила багатьом студентам зробити перші наукові дослідження, дала можливість розкрити та розвинути свій науковий потенціал.

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах