українська російська англійська
Співпраця України та Болгарії у сфері автоперевезень - надзвичайно успішна
26.07.2012 | 17:09
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Болгарія надзвичайно успішно співпрацюють у всіх сферах транспорту, у першу чергу – в галузі автомобільного транспорту. Про йшлося  під час зустрічі щодо співпраці України та Республіки Болгарія в сфері транспорту, що відбулася в Києві 26 липня.

Постійно переглядається квота дозволів як для українських, так і для болгарських перевізників. Так, на початку липня Україна надала додатково 300 дозволів в/з третіх країн та 300 дозволів для виконання нерегулярних пасажирських перевезень територією України болгарськими автоперевізниками.

Заступник Міністра транспорту, інформаційних технологій і комунікацій Камен Кічев подякував Міністерству інфраструктури України за надані додаткові дозволи і підкреслив, що Болгарія у свою чергу готова переглянути квоти дозволів на перевезення. «Хочу запевнити, що Болгарія на довгостроковій основі готова видати українським перевізникам додаткові дозволи на перевезення», - сказав Камен Кічев.

 Загалом він зауважив, що Болгарія може стати для України воротами у Центральну та Західну Європу – з використанням також залізниці, морського та річкового транспорту.

Додатково до основної квоти, перевізники з України та Болгарії мають по 300 універсальних дозволів на комбіновані перевезення, по 700 в/з третіх країн та по 900 універсальних пасажирських.

На початку серпня 2012 року у м.Варна (Болгарія) відбудеться засідання Змішаної українсько-болгарської Комісії з питань автомобільного транспорту, під час якого планується ще раз проаналізувати потребу автоперевізників.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"