українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку здійснення процедури призначення органів з оцінки відповідності продукції
26.07.2012 | 14:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Порядку здійснення процедури призначення органів з оцінки відповідності продукції, процесів і послуг вимогам технічних регламентів. Відповідну постанову,  розроблену Мінекономрозвитку, прийнято 25 липня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Метою прийнятої постанови є запровадження обов’язкової акредитації органів з оцінки відповідностіпідприємств, установ, організацій чи їх підрозділів, які провадять  діяльність з оцінки відповідності, включаючи калібрування, випробування, сертифікацію та інспектування.

Прийняття постанови сприятиме забезпеченню гармонізації національних вимог до органів з оцінки відповідності з європейськими та міжнародними нормами, що сприятиме встановленню загальних правил та принципів стосовно акредитації та нагляду за ринком, яких слід дотримуватися з метою забезпечення високого рівня захисту здоров’я, безпеки, довкілля та прав споживачів.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"