українська російська англійська
До Дня Дунаю в Україні відбулися екологічні акції
02.07.2012 | 11:26
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

29 червня 2012 року у с. Квасово Берегівського району Закарпатської області, за підтримки Міжнародної комісії із захисту р. Дунай, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, а також Закарпатської обласної та Берегівської районної держадміністрацій, вже шостий рік поспіль відбулося спільне для всіх країн дунайського басейну свято – День Дунаю.

День Дунаю є загальноєвропейським заходом, спрямованим на покращення інформування та підвищення екологічної свідомості громадян, який одночасно у 14 країнах басейну Дунаю, у тому числі і в Україні, відзначається проведенням низки фестивалів, конкурсів, круглих столів, екологічних акцій тощо.

У рамках цьогорічного святкування було проведено екологічні і культурні заходи, зокрема, дитячий фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю», конкурс пісні на екологічну тематику «Співочий водограй»; конкурс витворів із матеріалів, які можна знайти на берегах річок, «Дунайський митець»; конкурс повітряних зміїв «Долетіти до Дунаю» та акції «Дарунок Боржаві», під час якої учасники зарибили  р. Боржаву.

Участь у програмі взяли понад 250 дітей із різних районів Закарпаття, Прикарпаття та дельти Дунаю, а почесними гостями були представники Делегації Європейського Союзу в Україні.

 

версія для друку