українська російська англійська
У Харкові відкрито "Центр утримання безпритульних тварин"
14.06.2012 | 11:27
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

13 червня 2012 року у м.Харків за участі Міністра Міністра екології та природних ресурсів Едуарда Ставицького, голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, Харківського міського голови Геннадія Кернеса, представників громадських організацій, відкрито «Центр утримання безпритульних тварин».

У вітальній промові Едуард Ставицький відзначив, що завдяки відкриттю центру, безпритульні тварини зможуть знайти собі домівку та люблячих господарів, а ті, що залишаться, будуть перебувати в Центрі під дбайливим доглядом та опікою персоналу.

«Запевняю, що Міністерство й надалі вживатиме усіх можливих заходів задля розв’язання проблеми безпритульних тварин гуманним шляхом», - заявив Едуард Ставицький.

Довідково: Загальна площа Центру - 1,7га. Будівництво відбувалося протягом 2011-2012 рр. Завданнями міського Центру є: відлов безпритульних тварин, тимчасове утримання тварин на гарантійній площадці, прийом в населення відмовлених тварин та їх незатребуваного потомства, прийом конфіскованих за рішенням суду домашніх тварин та пошук хазяїв.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка