українська російська англійська
На Сумщині скоро з'являться 3 нових діагностичних центра
13.06.2012 | 16:55
Сумська ОДА

Найближчим часом на Сумщині з’являться ще три діагностичні центри (у Ромнах, Конотопі, Охтирці), а також завершиться будівництво лікарень, розпочате у минулому році.

Такі наміри щодо розбудови медицини регіону озвучив під час зустрічі з представниками галузі охорони здоров’я губернатор області Юрій Чмирь.

«Сьогодні на Сумщині розпочато реформування медичної галузі, яке має на меті підвищення якості та доступності медичної допомоги як у великих містах, так і у віддалених селах. За досить короткий проміжок часу в регіоні відкрито декілька сучасних медичних об’єктів. У найближчих планах – створення госпітальних округів, модернізація первинної ланки медичної допомоги», – наголосив голова облдержадміністрації.

Нині триває реконструкція обласного перинатального центру в Сумах. У ньому буде створено всі умови для забезпечення комплексного медичного обслуговування матері та дитини із застосуванням новітнього обладнання, яке за якістю не поступається столичним лікарням, запевнив голова облдержадміністрації.

«Уперше за останні двадцять років медицина Охтирщини почала відроджуватися, виходити на новий рівень розвитку. Для жителів міста будівництво центральної районної лікарні – довгоочікуваний подарунок. Відтепер їм не потрібно їхати до обласного центру, аби покращити своє здоров’я», – зазначив лікар-уролог Охтирської центральної районної лікарні Анатолій Кантока.

«Сьогодні, завдяки сучасному обладнанню, закупленому за рахунок обласних коштів, ми можемо більш якісно лікувати маленьких пацієнтів регіону. Переконана, Президентський проект, який ми впроваджуємо в центрі, дозволить вилікувати сотні дітей, а деяким – врятувати життя», – додала лікар обласного перинатального центру Наталія Маркіна.

версія для друку