українська російська англійська
Майже 30 тис. одноосібників Львівщини претендують на дотацію за утримання молодняку ВРХ
13.06.2012 | 16:22
Львівська ОДА

На сьогодні майже 30 тис. одноосібних господарств Львівщини можуть претендувати на виплату дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби та збереження його до певного віку. У цьому році селяни регіону за свою працю можуть отримати понад 20 млн. грн. з державного бюджету. Про це 13 червня під час прес-конференції повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський.  

«Робота щодо виплати бюджетних дотацій за утримання молодняку ВРХ розпочалась з 1 червня і на сьогодні 46 фізичних осіб з 10 районів області вже подали документи на отримання такої виплати. Ми також отримали перший розподіл коштів у сумі 30 750 грн. і вже найближчим часом селяни зможуть отримати цю дотацію», - зазначив керівник обласного управління агропромислового розвитку. 

Роман Верещинський проінформував, що для того, аби пояснити, як стати учасником цієї державної програми було розроблено пам’ятку для селянина «Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби», в якій відображено усі основні етапи. Окрім цього також сформовано пам’ятку для сільських, селищних та міських голів, де описано алгоритм реалізації механізму надання цієї спеціальної бюджетної дотації. Дану інформацію також було опубліковано в районних виданнях, надіслано у районні галузеві управління для розповсюдження. 

«Робота базується на двох ключових моментах: перший – це господар, який повинен своєчасно повідомити про те, що він претендує на цю дотацію, а другий – це те, що сільські, селищні та міські голови повинні оперативно працювати щодо зведених реєстрів, своєчасного подання даних документів. На всі ці дотації в Україні виділено 1 млрд. грн.», - наголосив начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА.

Роман Верещинський також зауважив : «Велика частка молока і м’яса на Львівщині виробляється в індивідуальному секторі, зокрема, це 94 % молока, 57 % м’яса. Одноосібні господарства потрібно однозначно підтримувати. У нас є достатній потенціал для розвитку тваринництва».

Додатково:

ПАМ'ЯТКА для селянина "Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби".

ПАМ'ЯТКА для сільських, селищних та міських голів "Алгоритм реалізації механізму надання спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби".

ПОСТАНОВА КМУ від 23 квітня 2012 р. № 342 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 246"

 

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"